Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Plany budowy 40-hektarowej szklarni w Essex

2023-11-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Oasthouse Ventures (OHV) Limited ujawniło plany rozwoju 40-hektarowego projektu szklarniowego o nazwie "Rivenhall Greenhouse" na wcześniej wydobytych terenach na wschód od Braintree w Essex. OHV współpracuje z Wren Renewables jako wynajmującym i Indaver Integrated Waste Management Facility, który jest obecnie w budowie w pobliżu. "Współpraca pozwoli na wykorzystanie ciepła odpadowego, CO2 i

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem