Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Połączenie wszystkich aspektów automatycznych w tym charakterze jest dla nas również pierwszym"

2023-03-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Patas Meléndez otworzył niedawno zupełnie nowy, w pełni zautomatyzowany zakład w Valladolid, w Hiszpanii. Deprez Construct, z Belgii, oraz Wyma, firma międzynarodowa, dostarczyły większość w pełni zautomatyzowanej linii myjącej i sortującej. "Również dla nas jest to pierwszy przypadek połączenia wszystkich aspektów automatycznych w takiej wydajności. To wspaniały projekt z imponującym wynikiem" - rozpoczyna Mattias

> z firmy Deprez Construct.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem