Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Północno-wschodnia Hiszpania stoi w obliczu paraliżującej suszy

2023-05-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Masywna susza w Katalonii zmusza ten północno-wschodni region Hiszpanii do zwrócenia się ku racjonowaniu wody, odsalaniu wody morskiej i recyklingowi ścieków z oczyszczalni. W zeszłym roku zbiorniki wodne spadły do 55% pojemności w regionie, ale zbiornik Sau, normalnie główne źródło wody dla stolicy regionu, Barcelony, jest obecnie na poziomie 8%.

Władze wodne postawiły

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem