Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Polscy rolnicy dołączają do europejskich odpowiedników w proteście przeciwko środkom UE

2024-02-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Polscy rolnicy ze związku zawodowego Solidarność ogłosili plany przeprowadzenia strajku generalnego, w tym blokady przejść granicznych z Ukrainą. To posunięcie łączy ich z protestami odbywającymi się w całej Europie, w krajach takich jak Francja, Belgia, Portugalia, Grecja i Niemcy. Rolnicy protestują przeciwko środkom UE w zakresie zmian klimatu, rosnącym kosztom i postrzeganej nieuczciwej konkurencji

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem