Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Południowoaustralijscy hodowcy muszą zmierzyć się z 21,6% spadkiem cen skupu w 2023 r.

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Nowe dane Koalicji Ogrodniczej SA (HCSA) ujawniają znaczną obniżkę cen na poziomie 21,6% dla plantatorów z Australii Południowej w roku finansowym 2022/23. W miarę jak konsumenci zmagają się z rosnącymi kosztami utrzymania, a supermarkety stają w obliczu kontroli praktyk cenowych, HCSA rzuca światło na wyzwania stojące przed lokalnymi hodowcami.

Pomimo zwiększonych kosztów pracy, energii elektrycznej,

Wyniki badań HCSA wskazują na wyzwania stojące przed lokalnymi plantatorami.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem