Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Południowokoreańscy spedytorzy szukają alternatyw dla transportu lotniczego i kolejowego w obliczu wzrostu przewozów kontenerowych

2024-02-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Na seminarium zorganizowanym 30 stycznia przez Korea International Trade Association dowiedzieliśmy się, że południowokoreańscy eksporterzy i spedytorzy są skłonni zastąpić transport lotniczy i kolejowy transportem morskim, ponieważ spodziewają się, że kryzys na Morzu Czerwonym potrwa co najmniej do połowy 2024 roku. Kryzys spowodował wzrost kosztów transportu kontenerowego o 44% od grudnia 2023 roku.

Podczas seminarium, Seo Don-seok, zespół

...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem