Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ponad 7 000 km2 zalanych terenów w Emilii-Romanii

2023-05-23 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Pierwsza ocena pokazuje, że co najmniej 5000 gospodarstw rolnych poniosło szkody w wyniku powodzi w Emilii-Romanii w ostatnich dniach. Łączne szkody sięgają miliardów", powiedział Ettore Prandini, krajowy prezes włoskiego stowarzyszenia handlowego Coldiretti.

Meteorolog Pierluigi Randi mówi o około 7000 km2 zalanego obszaru w regionie. Dane z katastrofy, która nawiedziła Emilię

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem