Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Popyt na ładunki lotnicze wzrósł w grudniu o 10,8%, zamykając 2023 r. na poziomie zbliżonym do 2022 r.

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zrzeszenie Międzynarodowego Transportu Lotniczego opublikowało dane dotyczące globalnych rynków frachtu lotniczego, które pokazują, że popyt na ładunki lotnicze odbił się w 2023 r., osiągając szczególnie dobre wyniki w czwartym kwartale, pomimo niepewności gospodarczej. Całoroczny popyt osiągnął poziom nieznacznie niższy niż w 2022 i 2019 roku.

Globalny całoroczny popyt w 2023 r., mierzony w tonokilometrach ładunku (CTK), spadł o 1,9%

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem