Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Port Los Angeles obsłużył w kwietniu 688 000 TEU

2023-05-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Port w Los Angeles przetworzył 688 110 TEU w kwietniu, co stanowi 22% spadek w porównaniu z kwietniem ubiegłego roku, który był drugim najbardziej ruchliwym w historii.

Załadowany import w kwietniu 2023 r. wyniósł 343 689 TEU, co stanowi 25% spadek w porównaniu z rokiem poprzednim. Załadowany eksport osiągnął 88 202 TEU, co stanowi 12% spadek w porównaniu z rokiem poprzednim, podczas gdy puste kontenery wyniosły 256 220 TEU, co stanowi 23% spadek w porównaniu z 2022 r.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem