Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Portugalia rozważa ograniczenie marż zysku dla producentów, przemysłowców i dystrybutorów

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Portugalski Urząd ds. Bezpieczeństwa Gospodarczego i Żywności (ASAE) stwierdził, że w drugiej połowie 2022 r. przeprowadził ponad 960 kontroli, a w marcu tego roku rozpoczął nową operację.

"1 marca tego roku 38 brygad i 80 inspektorów ASAE odwiedziło różne placówki, aby zwrócić uwagę na ceny produktów w hipermarketach i supermarketach. Odkryli oni

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem