Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Postęp HLB w Brazylii zmniejszyłby plony o 60% w ciągu najbliższych 5 lat.

2023-11-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według grupy badawczej Fundecitrus, około 38% powierzchni upraw cytrusów w Brazylii zostało zainfekowanych przez Huanglongbing (HLB), co może spowodować spadek plonów o 60% w ciągu najbliższych pięciu lat.

Według corocznego badania dotyczącego HLB przeprowadzanego przez Fundecitrus, obszar dotknięty chorobą wzrósł z 24,42% w 2022 r. do 38,06% w 2023 r. w pasie cytrusowym São Paulo i

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem