Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Potrzebna pilna interwencja w portach RPA

2023-11-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rząd Republiki Południowej Afryki, kierowany przez Cyrila Ramaphosę, stoi w obliczu kryzysu logistycznego, według ekspertów branżowych, co skłania do natychmiastowej interwencji. Krajowy Komitet ds. Kryzysu Logistycznego (NLCC) koncentruje się na długoterminowych strategiach łańcucha dostaw, ale coraz więcej skarg dotyczy takich kwestii, jak awarie sprzętu, nieproduktywne systemy rezerwacji i niska produktywność w kraju.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem