Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Powszechne zakłócenia na niemieckich lotniskach z powodu strajku w Lufthansie

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wiodąca niemiecka linia lotnicza Lufthansa odwołała od 80% do 90% z około 1000 lotów zaplanowanych na środę z powodu strajku personelu naziemnego. Odwołania są najbardziej dotkliwe we Frankfurcie i Monachium, najbardziej ruchliwych lotniskach w kraju, ale dotyczy to również Hamburga, Berlina i Düsseldorfu. Firma ostrzega ponad 100 000 pasażerów, aby przełożyli swoje loty.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem