Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

PPC Flexible Packaging przejmuje Stepac, Mapfresh Holdings

2023-02-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

PPC Flexible Packaging LLC, dostawca niestandardowych opakowań elastycznych, ogłasza przejęcie firmy StePac, MAPfresh Holdings (StePac) z siedzibą w Tefen w Izraelu.

PPC, z siedzibą w Buffalo Grove, IL, która koncentruje się na drukowaniu i konwertowaniu elastycznych folii, torebek i innych innowacyjnych projektów opakowań, w tym prototypów. Wykonuje opakowania typu cleanroom dla służby zdrowia i medycyny

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem