Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Premier Hipkins dowiaduje się, że większość upraw w Zatoce Hawke'a była nieubezpieczona.

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sadownicy z Hawke's Bay poinformowali premiera Chrisa Hipkinsa, że większość ich upraw jest nieubezpieczona, prosząc o znaczące wsparcie finansowe po przejściu cyklonu Gabrielle. Hipkins odwiedził region, aby zobaczyć z pierwszej ręki wpływ cyklonu na plantatorów. Kiedy Hipkins zapytał miejscowego plantatora i właściciela Bostock NZ, Johna Bostocka, o ubezpieczenie, Bostock stwierdził, że "tego typu

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem