Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Prezes MSC mówi, że przyszłe umowy z Maerskiem są możliwe pomimo rozpadu 2M w 2025 roku.

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

PrezesMSC Søren Toft nie wyklucza przyszłej współpracy "typu alians" z Maerskiem, pomimo zbliżającego się rozpadu 2M w 2025 r., powiedział szef linii żeglugowej podczas konferencji TPM23 w Long Beach w Kalifornii.

Oświadczenie pojawiło się w momencie, gdy dyrektor generalny opisał istniejące umowy obu linii żeglugowych o współdzieleniu pojemności w ramach sojuszu. "Współpracujemy na sześciu wschodnich

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem