Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Producenci duriana z Đắk Lắk odnotowują dobre zbiory, ale wyzwania pozostają

2023-11-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Producenci durianów w Đắk Lắk w Wietnamie cieszą się w tym roku obfitymi zbiorami, w połączeniu z korzystnymi cenami, które przełożyły się na znaczne zyski. Wprowadzenie magazynów z kontrolowaną atmosferą (CA), wdrożone ponad rok temu, znacznie wydłużyło okres przydatności do spożycia durianów, przyczyniając się do zwiększenia dochodów plantatorów w regionie. Przy cenach duriana sięgających

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem