Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Prognoza produkcji cytrusów na półkuli północnej na lata 2023-24 wskazuje na ożywienie produkcji

2023-11-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Światowa Organizacja Cytrusów (WCO) opublikowała coroczną prognozę cytrusów na półkuli północnej na sezon 2023-24. Została ona opublikowana po konferencji Global Citrus Outlook zorganizowanej 15 listopada przez WCO. Prognoza opiera się na danych z Egiptu, Grecji, Izraela, Włoch, Maroka, Hiszpanii, Tunezji, Turcji i Stanów Zjednoczonych. Przewiduje się, że produkcja cytrusów osiągnie 28 976 001 T,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem