Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Prudac uzyskuje certyfikat GSPP

2024-02-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Hodowca nasion Prudac ogłosił, że uzyskał certyfikat GSPP. "Oznacza to nasze zaangażowanie w Dobre Praktyki Nasienne i Roślinne - globalny i przejrzysty system łańcucha biznesowego poświęcony utrzymaniu standardów higieny w produkcji nasion i rozmnażaniu nowych sadzonek. Zapewnia to, że system zarządzania jakością w naszym zakładzie produkcyjnym, metody pracy i dostarczanie informacji

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem