Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

PRZEGLĄD GLOBALNEGO RYNKU LIMONEK

2023-11-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W miarę jak zimowa pogoda zbliża się do półkuli północnej, popyt na wapno odpowiednio się zmienia. W Holandii rynek wapna odrodził się w połowie października po trudnym wrześniu, co przypisuje się niższym wolumenom eksportu i solidnemu rynkowi lokalnemu w Brazylii. W Niemczech obserwuje się stabilny popyt na wapno przez cały rok, z niewielkim wzrostem cen, głównie w oparciu o

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem