Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Przepustowość oferowana z Azji do Europy została zmniejszona tylko nieznacznie

2024-02-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Poważne zakłócenia w świadczeniu usług spowodowane rundą po Afryce w naturalny sposób prowadzą do pytania, w jaki sposób wpłynęło to na rozmieszczone zdolności przewozowe. Korzystając z bazy danych Trade Capacity Outlook, Sea Intelligence przyjrzało się różnicom w oferowanej przepustowości między okresem bezpośrednio przed kryzysem a obecną sytuacją.

Na poniższym wykresie pokazano, dla każdego z czterech głównych kierunków Wschód/Zachód

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem