Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Przeważy globalny charakter handlu"

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Przemawiając po raz pierwszy na tegorocznej konferencji Transpacific Maritime Conference znanej jako TPM23, prezes MSC Soren Toft przedstawił szczegółowy przegląd ciągłego wzrostu firmy, oczekiwań dotyczących ożywienia gospodarczego oraz wysiłków na rzecz realizacji zrównoważonej żeglugi.

Odbywająca się w Long Beach w Kalifornii, coroczna konferencja TPM jest jednym z największych i najbardziej znaczących wydarzeń dla

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem