Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Przewidywany wzrost popytu na meksykańskie jeżyny

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podaż jeżyn pochodzących z Meksyku wygląda na stabilną w nadchodzących tygodniach lutego. "Jesteśmy bardzo podekscytowani naszymi odmianami Erandy i Erandira, które oferują lepsze doznania kulinarne w porównaniu z tradycyjnymi odmianami z Meksyku" - mówi Sarah Quackenbush, kierownik sprzedaży w North Bay Produce, spółdzielni składającej się z 30 właścicieli plantatorów z północnej, środkowej i południowej części kraju.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem