Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Przez następne pięć miesięcy na całym świecie będzie brakować imbiru".

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Nasadzenia imbiru w Peru spadły, w wyniku czego zbiory w tym sezonie są niewielkie. "Mamy do czynienia z ogromnym brakiem imbiru z Peru", mówi Cameron Mistal z Happy Veg. "Cena samego surowca w dżungli przekracza obecnie 10,5 soles za kilogram, co stanowi równowartość 2,75 USD i będzie rosnąć aż do rozpoczęcia nowego sezonu". Nowy sezon w Peru rozpocznie się około

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem