Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Przyszłe kompleksowe tworzenie wartości przez Potatoes New Zealand

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sześć miesięcy na stanowisku dyrektora generalnego Potatoes New Zealand i Kate Trufitt z entuzjazmem przyjęła wyzwania i możliwości.

Dzięki bogatemu, ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży ogrodniczej, decyzja Trufitt o ubieganie się o to pożądane stanowisko kierownicze okazała się sukcesem. Nie oglądała się za siebie, podróżując wzdłuż i wszerz.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem