Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Ramy Windsor powinny zapewnić szybszy przepływ świeżych produktów do Irlandii Północnej i Irlandii

2023-03-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W tym tygodniu rząd Wielkiej Brytanii i UE w końcu doszły do porozumienia protokół dla handlu z Irlandią Północną. Ramy z Windsoru, które zostały zasadniczo uzgodnione, obejmują między innymi nowe ustalenia dotyczące ceł, artykułów rolno-spożywczych, leków, VAT i akcyzy.

Nowe porozumienie utrzymuje Irlandię Północną wewnątrz jednolitego rynku i zapewnia, że irlandzka granica lądowa pozostanie

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem