Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Raport fotograficzny: Fruit Logistica 2024

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Fruit Logistica 2024 już za nami. Trzy dni networkingu, spacerów i, w naszym przypadku, robienia zdjęć dobiegły końca. Wystawcy byli ogólnie pozytywnie nastawieni. Protesty i strajki w Berlinie i okolicach z pewnością nie ułatwiały podróżowania, ale ludziom wciąż udawało się znaleźć drogę do hali wystawienniczej, która zapełniła się w ciągu kilku dni. "Fruit Logistica pozostaje najlepszym

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem