Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ricardo Rocha obejmuje stanowisko nowego dyrektora generalnego Maersk na Wschodnie Wybrzeże Ameryki Południowej

2024-01-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com

A.P. Moller Maersk ogłosił, że Ricardo Rocha został regionalnym dyrektorem generalnym oddziału East Coast w Ameryce Południowej (Argentyna, Brazylia, Paragwaj i Urugwaj) z siedzibą w São Paulo w Brazylii.

Posiadający rozległą wiedzę na temat rynku Ameryki Łacińskiej, Ricardo, Brazylijczyk urodzony w Kurytybie, pan Rocha zajmował wcześniej stanowisko regionalnego dyrektora ds. logistyki i usług dla Ameryki Łacińskiej.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem