Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Rosnące zapotrzebowanie na kanały z tworzyw sztucznych do upraw bezglebowych

2023-03-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Sprzedaż naszych plastikowych kanałów do upraw bezglebowych wzrasta zarówno we Włoszech, jak i za granicą w takich krajach jak Maroko, Francja, Hiszpania, Polska i Arabia Saudyjska. Dzięki wysokiej jakości naszych produktów i naszemu wykwalifikowanemu zespołowi, w ciągu ostatniego roku umocniliśmy naszą pozycję na rynku krajowym i uzyskaliśmy międzynarodową rozpoznawalność", informują bracia Giuseppe, Valerio i

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem