Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Rosselkhoznadzor ogranicza dostawy nasion i materiału nasadzeniowego z Holandii

2023-11-29 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rosselkhoznadzor, rosyjska Federalna Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego, nałożyła ograniczenia na import nasion i materiału nasadzeniowego z Holandii od 23 listopada 2023 roku. Zakaz obejmuje zakaz importu nasion i materiału nasadzeniowego wraz z dokumentami potwierdzającymi odmianę, jakość nasion i brak GMO wydanymi przez Enza-Zaden

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem