Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Rozmaryn marokański: obfita produkcja i wysoka zawartość kwasu karnozowego

2023-09-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ponad milion hektarów rozmarynu w MarokuNiezbędny w każdym marokańskim gospodarstwie domowym i dostępny w każdym sklepie z przyprawami w kraju, rozmaryn jest rośliną głęboko zakorzenioną w marokańskiej tradycji. Areał i ilość upraw są ogromne, a kraj ten jest jednym z wiodących producentów i eksporterów tej rośliny. Karim Belkheir Goutr, dyrektor generalny 4 Seasons Mediterranean Aromas, opowiada sagę

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem