Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Rozwiązanie opakowaniowe Q-Bic jest gotowe do światowej premiery

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W związku z unijnym wymogiem minimalizacji opakowań, mała firma Fornebu uzyskała światowe patenty, które zmniejszają o połowę emisje i koszty wysyłki. Stian Valentin Knutsen prezentuje coś, co okazuje się być sześcianem podzielonym na sześć równych piramidalnych jednostek. Kształty te pomogą uniknąć tego, co jest zasadniczo "transportem powietrza", ponieważ pozwolą uzyskać znacznie więcej produktów na palecie.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem