Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Rozwój w pełni zautomatyzowanych robotów żniwnych i transportowych z AI

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Został opracowany system robotów, które samodzielnie zbierają i transportują plony bez pomocy człowieka, do wykorzystania w obiektach rolniczych, takich jak inteligentne farmy.

Zespół badawczy pod kierownictwem Choi Tae-yonga, głównego badacza w AI Robot Research Division w Departamencie Robotyki i Mechatroniki Koreańskiego Instytutu Maszyn i Materiałów (prezes Park Sang-jin,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem