Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Rząd Hiszpanii wyda 2,2 mld euro na walkę z suszą uderzeniową

2023-05-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Źródła mówią, że rząd hiszpański planuje wydać 2,19 mld euro (2,4 mld dolarów) na nowe dostawy wody, dotacje i bezpośrednią pomoc dla rolników. Pomoc stała się konieczna, aby złagodzić przedłużającą się i pogarszającą suszę.

W dniu 11 maja minister środowiska Teresa Ribera stwierdziła, że jej ministerstwo wyda 1,4 mld euro na budowę nowej infrastruktury, takiej jak zakłady odsalania,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem