Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Rząd Rwandy zabezpiecza finansowanie w celu zmniejszenia strat po zbiorach

2023-05-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rząd, za pośrednictwem Rwanda Environment Management Authority (REMA), zabezpieczył 1,3 miliona dolarów (około 1,5 miliarda rupii) od partnerów na wsparcie rozwoju systemu łańcucha chłodniczego. Głównym celem tej inicjatywy jest zmniejszenie strat po zbiorach i poprawa infrastruktury łańcucha chłodniczego, w tym przechowywania i dystrybucji szczepionek, poprzez zapewnienie czystych rozwiązań chłodniczych w całym kraju.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem