Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Rząd Wielkiej Brytanii może potwierdzić piąte opóźnienie kontroli importu po Brexicie

2023-08-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Źródła podają, że piąte opóźnienie we wprowadzeniu kontroli importu żywności i świeżych produktów przybywających do Wielkiej Brytanii po Brexicie zostanie wkrótce oficjalnie ogłoszone. Decyzja o ponownym odsunięciu planów egzekwowania kontroli - które obowiązywały w przypadku eksportu z Wielkiej Brytanii do UE - jest związana z obawami, że posunięcie to może dodatkowo napędzić inflację cen żywności podczas kosztów utrzymania

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem