Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Sąd w Seulu orzekł, że grzywna za fałszowanie frachtu była niesłuszna dla Evergreen

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W zwycięstwie linii kontenerowych, Sąd Najwyższy w Seulu 1 lutego uchylił grzywnę nałożoną przez Koreańską Komisję Uczciwego Handlu (KFTC) na Evergreen Marine Corporation za ustalanie stawek frachtowych.

Tajwański operator główny był jedną z 23 linii kontenerowych, które KFTC ukarała grzywną w łącznej wysokości 81 mln USD w styczniu 2022 r. za ustalanie stawek frachtowych Korea Południowa - Azja Południowo-Wschodnia.

KFTC rozpoczęła

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem