Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Sainsbury's zamyka dwa magazyny, 1,400 miejsc pracy jest zagrożonych

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Handel internetowy nadal rośnie w UE

Zakupy online nadal rosną w UE, jak pokazują dane z najnowszego corocznego badania dotyczącego wykorzystania TIK w gospodarstwach domowych i przez osoby fizyczne. W 2022 r. 91 proc. osób w wieku od 16 do 74 lat w UE korzystało z internetu, z czego 75 proc. kupiło lub zamówiło towary lub usługi do użytku prywatnego. Odsetek osób korzystających z e-sklepów wzrósł z 55% w 2012 r. do 75% w

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem