Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Scott's Refrigerated Logistics przechodzi pod zarząd komisaryczny

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Jedna z największych australijskich firm transportowych weszła pod zarząd komisaryczny. Scott's Refrigerated Logistics, oferująca mobilne chłodnictwo i magazynowanie w kontrolowanej temperaturze, której klientami są między innymi Coles i Woolworths, weszła wczoraj w dobrowolny zarząd, po czym KordaMentha została mianowana syndykiem. Dostawy do głównych supermarketów będą kontynuowane w międzyczasie.

KordaMentha

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem