Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Sektor rolniczy RPA przygotowuje się na skutki protestów rolników z UE

2024-02-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ponieważ protesty rolników w UE nie ustają, południowoafrykańscy rolnicy oceniają ich potencjalny wpływ na lokalną produkcję i eksport. Protesty w UE dotyczą przede wszystkim zmniejszania dopłat rolnych, dążenia do ograniczenia stosowania chemikaliów i nawozów oraz potrzeby ochrony importu. Kwestie te są istotne dla południowoafrykańskiego rolnictwa ze względu na jego silne powiązania handlowe z UE.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem