Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

"Sezon rozpoczął się późno, a rozmiary były niewielkie, ale popyt i ceny były dobre".

2023-10-20 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według Sama Vasali z Sai World, australijski sezon cytrusowy był całkiem udany. Sezon rozpoczął się późno, a rozmiary były niewielkie, ale popyt i ceny były dobre.

"Ceny Walencji są teraz niebotycznie wysokie ze względu na mniejsze ilości z innych krajów, cena soku jest również wysoka. Nasze rozmiary są w tym roku małe, co nie zawsze jest najlepsze, ale popyt powinien pozostać wysoki do czasu podaży

".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem