Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Sezonowe wzorce pogodowe wpłynęły na usługi do i z Ameryki Północnej

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Hamburg Süd ma na celu zapewnienie klientom najbardziej istotnych i aktualnych informacji, aby pomóc im nawigować w tym okresie podwyższonej zmienności. Wydał następujące oświadczenie:

Dotarliśmy do tylnego końca okresu spowolnienia związanego z Chińskim Nowym Rokiem, gdzie większość proaktywnych optymalizacji sieci z tygodni 4-6 jest skutecznie za nami. Obroty rosną

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem