Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Sieć usług ZIM w Oceanii i Azji: Restrukturyzacja czy wycofanie?

2023-08-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podczas gdy ZIM z siedzibą w Hajfie ogłosił "restrukturyzację swojej sieci usług Oceania-Azja", izraelski przewoźnik oceaniczny wydaje się wycofywać z określonego szlaku handlowego.

Próbując podjąć drastyczne kroki w celu zmniejszenia strat po drugim kwartale czerwonego tuszu, ZIM zdecydował się pokryć pas Oceania-Azja głównie poprzez zakup slotów od MSC. W szczególności na trasie Azja Południowo-Wschodnia - Australia.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem