Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Silna korekta przepustowości na linii Azja-NAWC

2023-03-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Na początku pandemii przewoźnicy byli w stanie zmniejszyć pojemność zgodnie z ogromnym skurczeniem się popytu. Jednak ten sam stopień zaangażowania nie było widać z katastrofy objętości w ostatnich 4 miesiącach 2022 roku, z przewoźnikami albo nie może, lub ewentualnie nie chce. Zamiast tego przyjęto postawę wyczekującą, w której przewoźnicy najwyraźniej czekają na swoich konkurentów

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem