Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Śliwka Lovita z RPA dotarła do Europy!".

2023-03-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Lovita®, śliwka o czerwonym miąższu i kształcie serca, wchodzi w swój trzeci sezon w Afryce Południowej. "Dotarła już do Europy, a jakość zapowiada się w tym roku bardzo dobrze, z wysoką zawartością cukru" - wyjaśnia Monika Kujundzic, kierownik ds. komunikacji Lovita®. "Jesteśmy teraz bardzo blisko tego, co otrzymujemy we Francji, tak bardzo, że staje się bardzo trudne do odróżnienia.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem