Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Southern Exposure po raz kolejny spełniło oczekiwania

2023-03-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W zeszłym tygodniu, Southeastern Produce Council zorganizował swoje coroczne wydarzenie Southern Exposure, zatytułowane "Produce, The Final Frontier". Podobnie jak w 2022 roku, wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością. Zeszłoroczny rekord frekwencji wynoszący 3,000 został ponownie spełniony w tym roku, a duch był upbeat. "Zawsze jestem pod wrażeniem tego pokazu i jest to jedno z moich ulubionych wydarzeń" - powiedział Dan Martin z EarthFresh. "Najlepsze

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem