Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Specjalny numer FreshPlaza na temat Morza Śródziemnego.

2024-06-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com
W tym miesiącu FreshPlaza skupi się na regionie Morza Śródziemnego. Jesteś producentem, importerem, eksporterem, czy prowadzisz firmę zajmującą się pakowaniem lub chłodzeniem? Jeśli w jakikolwiek sposób jesteś zaangażowany w branżę świeżych produktów rolnych, chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. Możesz przesłać nam informacje lub możemy zadzwonić do Ciebie.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem