Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Spodziewamy się doskonałej kampanii persimmon"

2023-08-30 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Pomimo niekorzystnych zjawisk pogodowych, które charakteryzowały sezon wiosenny i letni, oczekiwania dotyczące persymony z południowych Włoch są pozytywne. Wydaje się, że niekorzystna pogoda nie spowodowała szczególnych problemów, jak to miało miejsce w przypadku wielu innych upraw.

"Biorąc pod uwagę obecny stan naszych upraw, zarówno tych, które posiadamy, jak i tych, które są własnością naszych partnerów, spodziewamy się

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem