Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Spojrzenie na rozległe powodzie w kalifornijskiej dolinie Salinas.

2023-03-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W piątek, 10 marca, dno Doliny Salinas otrzymało prawie trzy cale deszczu, podczas gdy aż sześć cali spadło w górach po obu stronach doliny. Dodatkowe deszcze były prognozowane w Dolinie Salinas na 13 i 14 marca.

Markon Cooperative zabrał się na pola, aby z pierwszej ręki przyjrzeć się znacznej rozległej powodzi w kalifornijskiej Dolinie Salinas.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem