Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Stawki frachtowe na trasach indyjskich nadal się ochładzają w obliczu wyzwań związanych z popytem

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ciągły spadek stawek na indyjskich szlakach kontenerowych nie wykazuje oznak odwrócenia - wynika z najnowszej analizy rynku przeprowadzonej przez Container News.

W handlu Indie-Europa, średnie stawki kontraktowe z Indii Zachodnich [Jawaharlal Nehru Port (JNPT)/Nhava Sheva lub Mundra Port] do Felixstowe/London Gateway (Wielka Brytania) lub Rotterdamu (Holandia) spadły do 1 000 USD za 20 stóp

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem